Reklamacje i zwroty
Reklamacje:

Jeżeli chcesz zareklamować zakupiony u nas produkt postępuj według poniższych instrukcji:

  1. Wyślij do nas wiadomość na adres: sklep@ptasznikizajaca.com i opisz dlaczego chcesz zareklamować produkt oraz co się z nim stało. Jeśli masz taką możliwość załącz także zdjęcia.
  2. Produkty, które chcesz zareklamować zapakuj wraz z informacją o numerze zamówienia lub kopią potwierdzenia zamówienia.
  3. Wyślij je zwykłą paczką (nie przyjmujemy paczek za pobraniem) na adres podany w regulaminie sklepu. Nie zwracamy kosztów wysyłki.
  4. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji zwrot środków na konto zostanie zrealizowany w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki. Zwrot nastąpi na to samo konto z którego zostało opłacone zamówienie. W przypadku płatności kartą, środki zostaną przekazane na przypisany do niej rachunek bankowy.

Zwroty:

Jeżeli chcesz zwrócić zakupiony u nas produkt postępuj według poniższych instrukcji:

  1. Wyślij do nas wiadomość na adres: sklep@ptasznikizajaca.com i poinformuj nas o chęci zwrotu, następnie odeślij do nas zakupiony towar wraz z informacją o numerze zamówienia lub kopią potwierdzenia zamówienia. Masz na to 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  2. Zwracany towar musi być nowy i nieuszkodzony. Nie może nosić żadnych śladów użytkowania jak np. zapach perfum czy ślady makijażu. Towar musi zostać zwrócony w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu.
  3. Wyślij je zwykłą paczką (nie przyjmujemy paczek za pobraniem) na adres podany w regulaminie sklepu. Nie zwracamy kosztów wysyłki.
  4. Zwrot środków na konto zostanie zrealizowany w terminie do 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki. Zwrot nastąpi na to samo konto z którego zostało opłacone zamówienie. W przypadku płatności kartą, środki zostaną przekazane na przypisany do niej rachunek bankowy.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl